Yürüyüşte Nasıl Arkadaş Edinebiliriz?

Yürüyüşte Nasıl Arkadaş Edinebiliriz?

7 Mayıs 2019

Eğer âşık olsan da tek başına yürüyüş  sizinle birlikte bir arkadaş ya da iki getirmek genellikle daha ihtiyatlı olur. Bu güvenilir olur ve zamanı daha eğlenceli hale getirebilir. İzinliyken her zaman yürüyüş yapan bir arkadaş tanıyabilirsin. 

Başkaları ile tanışabileceğiniz ve birlikte bir yürüyüş yapmanın farklı şekillerini öğrenin.

Reklamlar

Açık Yönlü Gruplar

Yürüyüş keyfini yaşayanlar için yerel Meetup gruplarınızı kontrol edin. Yürüyüş için bir arama yapın ve farklı yaşları, yetenekleri, yerleri ve ilişkili etkinlikleri hedefleyen çeşitli gruplar bulma olasılığınız yüksektir. Bazıları, bekar, LGBT, aileler veya çiftler gibi belirli bir demografik kişileri hedef almaktadır. Bir gruba katılmak için istekte bulunmanız gerekecek. Organizatörlerin, isteğinizi kabul etmemeleri için çeşitli nedenleri olabilir. Bazı gruplar ücretsizdir, bazıları ücretlidir.

Meetup gruplarının bir avantajı, her zaman büyük bir grup olmamasıdır. Bazen yalnızca bir veya iki kişi zamanlı bir yürüyüş yapmak için yanıt verir; böylece daha az kalabalık bir tecrübenin keyfini çıkarabilirsiniz. Bir zaman için daha fazla kişinin yanıt verdiğini görürseniz o gün onlara katılmayı seçip seçmeyebilirsiniz.

Bu geziler yeni üyeleri bir araya getirmenin bir yolu olarak halka açık olabilir. İlişkilendirilmiş bir Meetup grubu veya sosyal medya varlığı olabilirler.

Grup Gezileri

Size yakın bir bilim veya doğa merkezi varsa, grup gezileri verebilirler. Devlet parkları, milli parklar ve diğer federal topraklarda grup yürüyüş programı olabilir.

Yerel bir üniversite veya toplum üniversitesi de grup yürüyüşleri yapabilir. REI gibi açık perakendeciler genellikle gün yürüyüşleri ve çok günlük geziler düzenliyor. Bu yürüyüşler için genellikle bir ücret ödemelisiniz.

Sosyal Medya

Sosyal medya, çevrimiçi bülten tahtaları veya eski modüllerdeki ilan tahtaları aracılığıyla görünmeyen bir yürüyüş arkadaşını seçmek daha az güvenlidir. Başka biriyle tanışacak olsaydınız, bir grupla görüşme sayısında güvende olmazdınız. Bu yöntemlerle irtibat kurarsanız, bir yürüyüşe çıkmadan önce bir güvenlik önlemi için önce bir arkadaşıyla buluşmanız en iyisidir. Kahve yapın, yerel bir parkın etrafında yürüyün ve becerilerinizde ve kişilikte uyumlu olup olmadığınızı görün.

Bunun bir kısmı kişisel güvenlikle ilgili, ancak uyumsuz kişilikleri olan iki insan birlikte yürüyüşe çıkarsa muhtemelen çok eğlenecekleri değil ve geri döndüklerinde arkadaş olamayacakları gerçeği de var.

Makale Kategorileri:
Yaşam

Makale Yazarı - Yönetici

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir