vitamin hapları

Vitamin Hapları

5 Mayıs 2021

Vitamin hapları , mineral, protein, karbonhidrat gibi besin grupları yönünden yeterli ve dengeli beslenme ve aslında her yaş ve her gruptan insan için önemlidir. Mesela, multivitamin takviyesi almak, doktor tarafından da desteklenen bir çözüm önerisidir. Vitamin hapları , günlük yaşantımız için büyük önem taşımaktadır.

Günlük Vitamin İhtiyacınızı Karşılayabileceğiniz En İyi Vitamin Hapları

Supradyn Energy Fast Action

13 vitamin, 9 mineral ve koenzim Q10 içeriği ile zorlu yaşam koşullarında bireylere destek olan ve hızlı emilme özelliğine sahiptir.

Reklamlar

Supradyn All Day

Multimineral içerikli ve koenzim Q10 ilaveli tablet formunda satışa sunulmaktadır.

Pharmaton Kapsül

Ginseng G115 içeriği ile öne çıkan Pharmaton, zihinsel olarak odaklanmaya yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Mesela daha yüksek fiziksel performans ve üretkenlikte artış imkanı sağlıyor.

Pharmaton 50 Plus

Vücudun ihtiyaç duyduğu vitamin ve minerallerin yanı sıra Omega-3 de içermektedir. Yani Pharmaton 50 Plus, 50 yaş ve üzerindeki kişilerin kalp ve beyin performansına, günlük enerji ihtiyacına göre tasarlanmış.

Nutriway Daily

Günde bir defa alınarak, günlük temel vitamin ve mineral ihtiyaçlarının karşılar. Yapay tatlandırıcı, renklendirici ya da aroma verici içermektedir.

Solgar VM 2000

Takviye ürünleriyle bilinen Solgar’ın VM 2000 adlı multivitamin kapsülleri yemeklerden sonra günde 2 defaya kadar alınabiliyor. Sporcuların sıklıkla tercih ettiği bu destek ürünü, B grubu vitaminlerden çinkoya; kalsiyumdan potasyuma kadar pek çok ihtiyacı karşılamaktadır.  

Herbalife Formül 2

Formül 2 Vitamin ve Mineral Kompleks adıyla piyasada kadınlar için satışa sunuldu. İçeriğinde bir kadının günlük vitamin ihtiyacına cevap veren bileşenler bulunan tablettir. Öğünlerle birlikte günde 2 adete kadar tüketilebiliyor.

Wellness Pack By Oriflame

Oriflame markası ise Wellness adıyla takviye edici gıdaları kadın ve erkek için ikiye ayrılmıştır. 12 vitamin ve 10 mineral içerikli destek ürünleridir. İlave olarak bulunan Omega-3 ise daha az toksine maruz kalan küçük balıklardan elde edilmiş. 

Redoxon 3’lü Etki

Portakal aromalı efervesan tabletlerden oluşan bu takviye edici suda eritilerek tüketiliyor. Aslında içerisinde bulunan C ve D vitaminleri ile çinko takviyesi, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonunu sağlamaya yardımcı oluyor. 

Makale Kategorileri:
Gıdalar · Sağlık

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir